Skip to content

Музиканта з Дніпра, який загинув у Бахмуті, нагородили медаллю від Президента (Фото)

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Сергій Артемов музикант загинув

Сергій Артемов – молодий талановитий музикант з Дніпра. Він міг би ще стільки зробити для розвитку культури, проте війна вирішила все за нього. З початком повномасштабного вторгнення Сергій відправився на фронт, аби захищати рідну землю від російської нечисті. Приймав участь у боях на Херсонському напрямку, згодом – в Бахмуті. 18 квітня цього року серце Героя зупинилось назавжди. Нагороду “За військову службу Україні” від Президента замість Сергія отримував вже його брат, пише “Наше місто”. 

Сергій народився в Дніпрі, навчався в СШ №112. З самого дитинства цікавився музикою, відвідував музичну школу. Саме ця пристрасть і привела Сергія до Дніпровської академії музики ім. Глінки.

Багато дніпрян знають Сергія, як учасника відомих міських кавер-бендів, проте серце музиканта завжди належало джазу. Послухати талановитого музиканта можна було у багатьох закладах Дніпра.

Знали Сергія і за межами нашого міста. Маріуполь, Одеса, Львів, польський Шецин – невеликий перелік міст, які Сергій відвідував в рамках джазових фестивалів.

В 16 років хлопець залишився сиротою, батька йому замінив старший брат Андрій. 

“Коли розпочалась повномасштабна війна, він сказав, що не буде чекати, поки росіяни прийдуть сюди. Краще візьме автомат і зустріне їх там. Дуже багато він з побратимами зробив для звільнення Херсонщини. Після цього відправився на Бахмутський напрямок. Отримав поранення в ногу, підлічився і знову на фронт, у Бахмут. Він ніколи не відсиджувався”, – розповідає брат Героя Андрія.

Ворожа міна обірвала життя Сергія під час виконання бойового завдання в Бахмуті 18 квітня. Попрощатись з Героєм прийшло дуже багато людей – друзі, колеги-музиканти, побратими…

24 березня 2023 року Указом Президента України Сергій Артемов нагороджений медаллю “За військову службу Україні”. Нагороду за нього отримав брат Андрій.

“Він багато зробив для того, щоб ми зараз мали змогу жити в мирному місті. Цю нагороду він мав би отримувати сам. Вічна пам’ять нашим людям, братам…”, – сказав на врученні нагороди Андрій.

Маємо кожного дня пам’ятати, якою ціною здобувається Перемога…Світла пам’ять Герою…

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: