Skip to content

Мешканці звернулись до Громради: у Дніпрі комунальники ліквідували «дворове озеро» (Відео)

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Громрада як звернутись

Громадська Рада продовжує збирати повідомлення та звернення містян. Це допомагає всім службам мерії на чолі з Борисом Філатовим якомога оперативніше вирішувати проблеми городян. Так, у Дніпрі по вулиці Богомаза, 31 жителі потопали щоразу як стає негода. У їх дворі були відсутні зливоскиди, під час дощу мешканці будинку були вимушені ледь не плавати. З проханням допомогти звернулись у телеграм-канал Голови Громадської Ради при міський раді Дніпра Геннадія Корбана. Очільник Громради направив звернення до відповідних департаментів та міських комунальних служб для подальшого реагування, пише “Наше місто” з посиланням на ДніпроТВ.

Юлія Миколаївна показує наслідки нещодавніх злив. 

Жаліється, її двір по вул. Богомаза, 31 постійно затоплює, вийти з під’їзду просто не можливо, каже,  вода може доходити до колін.

“Ми не знали куди звертатися, нам підказали, що є в телеграмі канал Корбана і ми туди декілька разів зверталися і ось ми отримали відповідь, дякую велике”, – розповідає голова ОСББ «Богомаза, 204» Юлія Старужукіна.

Заявку дніпрянки Голова Громадської Ради Геннадій Корбан направив відповідним міським департаментам та комунальним службам.

Вже через кілька днів у дворі будинку почалась робота. Детальніше дивіться у сюжеті:

Нагадаємо, заявки можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:

(095) 816-39-11   

(093) 261-32-25

(063) 402-79-56   

(063) 681-61-82   

(068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана приймає заявки цілодобово. Залишити заявку можна в коментарях: https://t.me/korbanofficial/

Категорія: Відео, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: