Skip to content

Нова карусель та ігровий комплекс: як у Дніпрі ремонтують дитячі майданчики

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Черговий по місту Артем Нідєлько перевірив, як виконується доручення міського голови Дніпра Бориса Філатова щодо реагування на звернення громадян. Зокрема щодо проведення ремонтів дитячих та спортивних майданчиків у Дніпрі. Сьогодні він оглянув уже відремонтовані майданчики на вул. Вознюка, 3, пише «Наше місто».

«Тут на майданчику у Придніпровську ми замінили елементи. Це великий майданчик, який оточений шістьма будинками. Зараз проводимо роботи по всьому місту і плануємо продовжувати далі. В цьому році вже виконано ремонт 37 дитячих та спортивних майданчиків», – зазначив він.

Ці майданчики знаходилися в аварійному стані, тому мешканці звернулися до КП «Розвиток територій міста» з проханням привести їх до ладу. У минулому році об’єкти оглянули працівники КП та внесли у перелік майданчиків на ремонт.

«На цих 2-х майданчиках виконали реконструкційні роботи. На дитячому – було проведено заміну дошок на гойдалках, лавках та гойдалці балансирі, відремонтовано карусель та ігровий комплекс. Всі елементи пофарбували після оновлення. На спортивному майданчику замінили деякі пошкоджені елементи», – розповіла представниця підрядної організації Анна Мурахтанова.

У серпні у Дніпрі планують провести ремонт 8 майданчиків. Всього до кінця року у Дніпрі оновлять ще близько 35 комплектів спортивного та дитячого обладнання.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: