Skip to content

Є інтернет, вода та місця для сидінь: у Дніпрі перевірили укриття НТУ “Дніпровська політехніка”

Софія Танченко

Новини Дніпра: Укриття НТУ "Дніпровська політехніка"

У Дніпрі за доручення Бориса Філатова продовжують облаштовувати прості укриття. Сьогодні черговий по місту Артем Нідєлько, директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики перевірив укриття в НТУ «Дніпровська політехніка», передає «Наше місто».

«Ми сподіваємося, що до 20 серпня нам ДСНС затвердить актами 5 укриттів. Процес йде. Зараз виконуються роботи з внутрішнього облаштування, додаткова закупівля матеріалів, обладнання, мішків з піском для закладання вікон», – розповів проректор з соціальних питань НТУ «Дніпровська політехніка» Олексій Григор’єв.

Найбільше укриття знаходиться в центральному корпусі університету. Воно може прийняти більше 4 500 людей. Інші укриття менші, проте там також можуть перебувати люди під час повітряної тривоги. Укриття цілодобово відкриті для всіх дніпрян.

Укриття університету забезпечене всім необхідним: баки з технічною водою, питна вода, санвузли, аптечки. Наразі планується закупівля декількох додаткових баків для води. Також в укритті проведений безперебійний інтернет.

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: