Skip to content

Привозять ліки, готують та прибирають: у Дніпрі соцробітники щоденно допомагають людям похилого віку

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Соцробітники допомагають людям похилого віку

Тетяна Волівач звернулася по допомогу після смерті двох синів та чоловіка.


«Я самостійно не можу навіть вийти на вулицю. Тож дуже ціную таку увагу з боку працівників терцентру. Вони приходять, допомагають і фізично, і морально. Прибирають, приносять продукти, ліки, виносять сміття. За все дуже вдячна», – каже пані Тетяна.
Тільки працівники відділу міського територіального центру в Новокодацькому районі обслуговують 250 підопічних Таромського.

У відділі міського територіального центру в Новокодацькому районі працює 16 співробітників. Серед них пані Лідія. До команди терцентру вона долучилась 4 роки тому. Перед цим працювала кухаркою в шкільній їдальні. За її словами, люди поважного віку теж в якомусь сенсі діти.

«Цікава робота, усі підопічні дуже різні. Хтось емоційний, хтось більш тихий. До кожного намагаюсь знайти підхід. Допомогти, вислухати – таким людям дуже не вистачає спілкування», – поділилась пані Лідія.

Підопічних територіального центру, які цього потребують, забезпечують гарячими обідами. Тим, хто не може за ними прийти самостійно, їх привозять додому на велосипеді, розповіла Тетяна Прядко, завідувачка відділення соціальної допомоги вдома відділу Дніпровського міського територіального центру у Новокодацькому районі:

«Оскільки площа обслуговування досить велика, кожен соціальний робітник у Таромському забезпечений велосипедом для пересування між адресами проживання підопічних. Це дозволяє швидше та ефективніше надавати послуги нашим підопічним».

У Дніпрі міський терцентр надає соціальне обслуговування близько 11,5 тис. мешканців міста та ВПО. З них близько 6 тис. отримують його вдома. Аби мати обслуговування, необхідно звернутись із заявою до управління соціального захисту за місцем проживання. Дніпро піклується про всіх, хто цього потребує. І не має значення це центр міста чи його окраїна.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: