Skip to content

Тата в Маріуполі вбила російська бомба: історія незламності 10-річного Лева, який зараз живе в Дніпрі

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Батьки Лева робили все, аби хлопець міг по-справжньому насолоджуватися життям. Вони надихали його займатися корисними справами та підтримували у всіх його починаннях. Таким чином Лев неабияк зацікавився футболом: він вже мав власну форму та досягав чималих успіхів у спорті. Але з початком війни все змінилося.

На момент повномасштабного вторгнення родина перебувала в рідному Маріуполі. За лічені години вирішувалася доля багатьох людей – декому з них вдалося вибратись зі справжнього пекла війни. Біля самісінького будинку, в якому проживала сім’я Лева, впала ворожа авіабомба, осколки якої поранили батька хлопчика. Через сильні травми чоловік, на жаль, загинув, повідомляє сайт «Наше Місто».

Лев у своєму дитячому віці залишився без батьківського піклування. Йому було вкрай важко зрозуміти, що він більше ніколи не зможе обійняти свого люблячого та дбайливого батька. Після цього світ для Лева став зовсім іншим.

Він з мамою залишив рідну домівку та переїхав до Дніпра, де все для хлопчика здається абсолютно чужим та зовсім невідомим. Лев дуже сумував за своїм звичним життям та бабусею, яка без зв’язку залишилася в окупованому Маріуполі. На щастя, через деякий час їй вдалося вийти на контакт та виїхати з Маріуполя до Дніпра, де тепер разом проживає з Левом та його мамою. Хлопчик навчається онлайн у місцевій школі, а мама щоденно працює, щоб забезпечити сім’ю базовими речами для нормального проживання.

Левові дуже не вистачає занять із футболу. Ці тренування йому вкрай необхідні для відновлення його психологічного та емоційного стану.

Незважаючи на обставини, хлопчик не втрачає надію на те, що зможе повернутися до свого улюбленого виду спорту. Він вірить, що футбол стане містком до нових можливостей та джерелом радості в його житті.

Нехай тисячі дитячих сердець, які також втратили своїх рідних під час війни, знайдуть в історії Лева приклад мужності та впевненості у власних силах.

На превеликий жаль, таких сімей в Україні вже кілька тисяч, і з кожним днем їхнє число зростає. Щоб допомогти дітям повернутися до звичайного життя, необхідна ваша підтримка. Це можна зробити за посиланням.

БФ «Діти Героїв» допомагає дітям, які втратили одного чи обох батьків внаслідок повномасштабного вторгнення рф. Фонд надає першочергову фінансову допомогу, психологічну та юридичну підтримку, сприяє освіті та розвитку дітей до їхнього повноліття.

На сьогодні до БФ «Діти Героїв» долучилося понад 5000 дітей, але у зв’язку з тим, що війна триває досі, їхня кількість збільшується з кожним днем. До кінця 2023 року під опікою фонду може перебувати до 10 000 дітей і більше. 83% підопічних фонду – це діти військовослужбовців, 17% – цивільних.

Програми та проєкти фонду базуються на індивідуальному підході до кожної дитини з метою забезпечення її унікальних потреб.

Підтримаймо наших дітей! Разом до перемоги!

Офіційний сайт фонду: https://childrenheroes.org/

Facebook https://www.facebook.com/ChildrenofHeroes

Instagram https://www.instagram.com/children.heroes/

Новини Дніпра: діти Героїв - історія Лева - Наше Місто

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: