Skip to content

Операція коштувала 3 тис. євро: подробиці трагічної смерті дівчини після мамопластики в Кривому Розі

Валерія Доброта

Подробиці смерті дівчини після мамопластики - Наше Місто

22-річна Аліна Мухіна з Кривого Рогу померла через тиждень після операції зі збільшення грудей, яку зробила в місцевій лікарні. Родичі померлої звинувачують в смерті дівчини лікаря, сам він свою провину заперечує. Вважає, що не допустив ніяких порушень. Тим часом поліція відкрила кримінальне провадження, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на ТСН.

Прооперували Аліну 13 червня. Мамопластика коштувала три тисячі євро. Дар’я, сестра Аліни, стверджує, що за операцію лікарю сплатили гроші готівкою у валюті.

Аліну виписали додому на наступний день після операції. Їй було важко, але подруги заспокоювали – після третього дня стан покращується. Лікар також телефоном запевнив, що хвилюватися зараз не варто, стверджує жінка.

 Подробиці смерті дівчини після мамопластики - Наше Місто
Фото ілюстративне

«В суботу я особисто з нею бачилася. Вона пила купу таблеток, які він їй виписав. І дівчина молода, активна, ледве ходить, ледве рухається, в неї болять груди. Вона йому казала, що в неї болить ліва грудь. Вона її взагалі не відчувала. І збоку, вона мені показувала, вона в неї боліла. Потім вона дала мені доторкнутися. По перше, вона була дуже гаряча, і я відчувала ніби щось всередині є. Якщо в іншій я торкалася, нічого не було, то тут почалося як новоутворення», – каже Дар’я Мухіна.

17 червня Аліна повернулася в лікарню. Там їй провели ще одну операцію під загальним наркозом.

«Почали відмовляти органи. Печінка не працювала, нирки, легені, тахікардія почалася. І вони вирішують її ввести в медикаментозний сон для того, щоб зупинити цей процес погіршення», – каже сестра.

Аліні провели вже третю операцію – дістали імпланти, але було запізно, стверджує Дар’я Мухіна. Аліна померла ввечері 22 червня.

Хірург Яков Яковіді, якій проводив Аліні Мухіній операцію, вважає, що його провини в смерті дівчини немає.

Досудове слідство у справі триває.

Категорія: Кримінал, Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра

Позначки: , ,

Поділитися: