Skip to content

У Дніпрі перевірили якість річкової води: що відомо

Валерія Доброта

У Дніпрі перевірили якість річкової води - Наше Місто

У середу, 21 червня, в рамках чергування по місту директор департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Олег Семенко перевіряв доручення міського голови Бориса Філатова щодо екологічного стану річки Дніпро. Черговий по місту перевірив, як ведуться роботи з моніторингу річкової води на Станції моніторингу якості поверхневих вод, повідомляє сайт «Наше місто».

 У Дніпрі перевірили якість річкової води - Наше Місто

Забруднення, зарегульованість, обміління, знищення, цвітіння, зникнення малих річок, екологічний стан водних об’єктів — основні проблеми річки Дніпро.

Між Департаментом екологічної політики ДМР та Комунальним підприємством «Центр екологічного моніторингу» Дніпропетровської обласної ради укладено угоду про співробітництво у сфері моніторингу навколишнього природного середовища в місті Дніпро, згідно з якою Департаменту буде надаватися інформація про стан.

 У Дніпрі перевірили якість річкової води - Наше Місто

Враховуючи суспільний попит і занепокоєння місцевих жителів через підрив Каховської ГЕС, 21 червня спільно з КП «Центр екологічного моніторингу» ДОР було проведено моніторинг якості річкової води. Такі дослідження проводяться кожного тижня задля оперативного інформування.

“Сьогодні була планова перевірка щодо якості води в Дніпрі. Це дуже важлива тема зараз для всіх людей. Можемо сказати, що ми не бачимо критичних перевищень в якості води. Є літня динаміка, тобто підвищення певних азотних речовин, кольору води та решти показників. Але це не є відмінним від сезонних показників”,- сказав заступник директора КП «Центр екологічного моніторингу» ДОР Олексій Ангурець.

 У Дніпрі перевірили якість річкової води - Наше Місто

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: