Skip to content

Риженко, який заявив про загрозу рейдерського захоплення Мечнікова, не підтримав ініціативу Філатова про передачу цієї справи правоохоронцям

Мечнікова, захват, Риженко - Наше Місто

Міська рада Дніпра звернулася до правоохоронних органів, аби ті приділили вичерпну увагу повідомленню щодо спроб рейдерського захоплення земельних ділянок відомої обласної лікарні імені Мечникова, про які напередодні заявив її головний лікар та за сумісництвом депутат міської ради Сергій Риженко. Він записав відеозвернення, де висловив стурбованість щодо долі медзакладу, утім не навів жодних конкретних фактів — хто саме зазіхає на лікарню, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Попри це, окреслена Риженком ситуація, безперечно, є резонансним питанням для всієї територіальної громади Дніпра. 

Саме тому 21 червня під час 38-ї чергової сесії міськради мер Дніпра Борис Філатов виголосив у залі засідань відповідне депутатське звернення.

«Зараз будемо всіх рейдерів виводити на чисту воду. Тому звертаємося до правоохоронців», — сказав Філатов, здобувши підтримку більшості депутатського корпусу. Крім, щоправда, самого Сергія Риженка. І саме це викликало неабиякий подив присутніх. Адже саме він, маючи і керівну посаду, і депутатські повноваження, має бути найбільше зацікавлений у дотриманні справедливості щодо такого потужного медзакладу. Тож ініціатива залучення правоохоронних органів є найбільш дієвим способом убезпечити лікарню від ризиків, про які напередодні він сам публічно заявляв, наголошуючи на важливості нормальної роботи медзакладу.

А проте, далі у ситуації у правовому полі розбиратимуться вже профільні відомства.

Категорія: Кримінал, Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра, Новини політики Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: