Skip to content

Удар по окупантах на Арабатській Стрілці: що відомо про елітний готель, в якому проживав офіцерський склад

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Удар по Арабатській стрілці

Журналісти телепрограми “Схеми” отримали супутникові знімки від Planet Labs, на яких чітко видно наслідки ударів по окупантах на військових базах під Генічеськом. Що відомо про місця дислокації росіян, розкаже “Наше місто” з посиланням на arabatka.ua.

На знімках видно наслідки ударів по пансіонату “Експрес” та готелю “Chalet Termal” в селі Щасливцево, що знаходиться в окупованій росією Херсонській області, недалеко від Генічеська.

Що ж до місця, в яке влучили ракети, воно виявилось зовсім не простим.

“Потрібно розуміти, що Шале Термаль (Chalet Thermal) – це (був) один з нечисленних дійсно висококласних готелів Арабатської Стрілки. Побудований він був на основі декількох 4-поверхових будівель реабілітаційного центру доктора Козявкіна, розташованого за сотню метрів від термального джерела за південним кордоном Щасливцевого. Більше того зазначу, що був готель, що цілий рік працює, який вважався VIP-житлом, з 72-ма номерами люкс-класу і підвищеної комфортності, які в сукупності могли вмістити близько 300 осіб. Тому легко припустити, що в ньому мешкали далеко не рядові орки, а офіцерський склад високого рівня. Інформації про пошкодження сусіднього готелю White Residence та гарячого джерела поки що немає”, – зазначив Євген Смельчаков з arabatka.ua.

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: