Skip to content

Скандал через 200 грн: у Дніпрі маршрутник обматюкав вагітну жінку та виганяв її з салону

Софія Танченко

Новини Дніпра: Скандал з водієм маршрутки №39

У Дніпрі стався скандал з водієм маршрутки №39, який через купюру великого номіналу не хотів везти вагітну жінку, та ще й на додачу обматюкав її. Про це в соцмережах розповіла постраждала Марія Симонова, передає “Наше місто”.

За словами жінки, вранці вона сідала у маршрутку біля супермаркету “Варус”, що на ж/м Покровський. Дала водієві 200 грн, бо меншої купюри в неї не було. Водієві це не сподобалось, він одразу почав матюкатися і сказав, що решти в нього немає. На що Марія йому відповіла, що дрібних грошей у неї немає.

Натомість він продовжив нецензурно висловлюватись в бік вагітної жінки, заглушив мотор і сказав, що нікуди не поїде, поки вона не вийде.

Марія розплакалася і сказала, що нікуди не вийде. Пасажири в салоні почали вступатися за дніпрянку, заспокоювати, передали водію 15 гривень за неї і тільки після цього він поїхав.

В стані шоку жінка викликала поліцію, доїхала до тупика і написала на нього заяву.

Поки їхала, кілька пасажирів її розповіли, що це не перший випадок з цим водієм і ніхто не може його покарати.

Як нам стало відомо, журналісти “Дніпра оперативного” звернулися за коментарем до департаменту транспорту. Спеціаліст департаменту Іван Васючков повідомив їм, що на жаль немає можливості встановити контакти свідків цієї події. Через це важко буде встановити фактичні дані.

Проте на підприємство відправлять припис щодо проведення додаткового інструктажу з приводу ввічливого ставлення до пасажирів.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Транспорт в Дніпрі

Позначки: 

Поділитися: