Skip to content

Скандал у футболі не вщухає: суд відправив під арешт свата «мецената» з Дніпра Наріка 

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Андрія Павелка відправили під арешт

Сьогодні, 16 червня, у Львові відбувся суд по справі щодо розкрадання коштів на будівництві заводу з виготовлення штучної трави для футбольних полів. Очільник Української асоціації футболу, а за сумісництвом сват дніпровського «мецената» Олександра Петровського «Наріка»,  Андрій Павелко був заарештований, пише «Наше місто» з посиланням на ФутболХаб.

Слідчий суддя Шевченківського районного суду міста Львова задовольнила клопотання прокурора про зміну запобіжного заходу президенту УАФ Павелку.

Як зазначається, запобіжний захід для очільника асоціації змінили на тримання під вартою терміном на 60 діб. 47-річний Павелко є президентом Української асоціації футболу із 6 березня 2015 року.

Нагадаємо, в листопаді минулого року очільника Української асоціації футболу Андрія Павелка затримали правоохоронці. Він отримав підозру від Генпрокуратури у кримінальному провадженні щодо будівництва заводу з виробництва штучної трави, а також закупівлі продуктів для тоді ще Федерації футболу України. Павелко мав провести в СІЗО два місяці, проте за нього одразу ж внесли заставу розміром 9 мільйонів 880 тисяч гривень.

Читайте також: Дніпряни – за, а Денис Селін – проти: псевдоактивіст вигадує фейки, які заважають реконструкції парків і скверів.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: