Skip to content

Дніпряни – за, а Денис Селін – проти: псевдоактивіст вигадує фейки, які заважають реконструкції парків і скверів

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Денис Селін проти реконструкції

Попри складнощі воєнного часу, у Дніпрі все ж працюють над благоустроєм публічних просторів, парків та скверів. Наразі триває ремонт Успенської площі, яка стане зручним та комфортним місцем для відпочинку мешканців та гостей міста. Дніпряни зазначають, що дуже задоволені тим, що невдовзі зможуть проводити час у затишній атмосфері, пише «Наше місто» з посиланням на Дніпро Оперативний.

“Очікую, що тут буде точка притяжіння, де люди зможуть відпочивати, окрім набережної. Можна буде і з дітьми погуляти, і ввечері просто пройтись”, – розповідає дніпрянин.

“Я не те, що думаю, я вже бачу, що там буде зона відпочинку з впорядкованим простором для дітей, дорослих”, – каже мешканка Дніпра.

Мешканці радіють, що місто живе та розвивається. Проте є і ті, які не задоволені позитивними змінами. До такої категорії відноситься і «псевдоактивіст» Денис Селін, який не помічає, або, скоріш за все, не хоче помічати виконану роботу. Його діяльність направлена на створення фейків для привернення уваги. Нещодавно він поширив черговий фейк про начебто придбання мером Дніпра Борисом Філатовим елітної автівки. Згодом допис видалив, але ж Інтернет все пам’ятає. За наклеп тепер прийдеться «викривачу» відповідати в суді.

Не оминув увагою «активіст» і реконструкцію вищезгаданої Успенської площі. На своїй сторінці у Фейсбук він розмістив дописи, в яких звинувачує управління Дніпра у крадіжці грошей, виділених для реконструкції.

Архівні кадри

Зрозуміти, що інформація хибна та маніпулятивна, не важко.

“З приводу цін, зазначених в тендерній документації, слід зазначити, що вказані ціни були складені відповідно до середньоринкових цін по регіону. На теперішній час правоохоронними або будь-якими іншими державними органами не встановлено, що ціни в документації були завищені”, – розповів начальник відділу правового забезпечення департаменту капітального будівництва ДМР Євген Щербина.

Також Селін розповів про начебто прийняте рішення суду щодо департаменту капбудівництва міськради. Проте і тут правда на боці фактів.

“Рішення Дніпропетровським окружним адміністративним судом було ухвалене 26 травня 2023 року, тобто на даний час рішення не набрало законної сили. Департамент капітального будівництва наразі готує апеляційну скаргу для оскарження вказаного рішення в апеляційному порядку”, – зазначив Євген Щербина.

Тож, як бачимо, чергові фейки псевдоактивіста Селіна розсипались за кілька хвилин за допомогою перевірки фактів. В гонитві за гучними заголовками та словами, такі люди ладні на все, вочевидь, думаючи, що ввести народ в оману дуже просто. Проте люди бачать результат – Дніпро розвивається, сквери та площі оновлюються, місто живе.

Категорія: Відео, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: