Skip to content

Борис Філатов подав до суду на Дениса Селіна за розповсюдження недостовірної інформації про купівлю Porsche

Філатов суд Селін - Наше Місто

Бабушкінський районний суд зареєстрував позовну заяву від адвоката Бориса Філатова щодо визнання недостовірною інформації, розповсюдженої Денисом Селіним у соціальній мережі «Facebook» 2 червня 2023 року про нібито купівлю нового автомобіля Porsche Cayenne E-Hybrid Coupé Platinum Edition 2023 року за ціною 5 152 686 грн (5,15 млн), повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Філатов суд Селін - Наше Місто

Нагадаємо, що людина, яка називає себе громадським активістом і борцем за справедливість – Денис Селін – на своїй сторінці в Фейсбук звинуватив мера Дніпра Бориса Філатова в придбанні дорогої автівки, а через півгодини видалив публікацію і видав нову. Щось там навигадував про «помилки та неточності, а також суб’єктивне розуміння певного джерела інформації». Ще, правда, вибачився за ситуацію, тільки незрозуміло перед ким.

Борис Філатов одразу ж відреагував, заявивши про наклеп і відверту брехню, а також, що не залишить цю ситуацію без відповіді і подасть до суду, якщо Селін не спростує свої слова. Той, злякавшись, з того часу не вимов ні слова. Тепер буде відповідати за свій ганебний вчинок у суді.

Адвокат Бориса Філатова просить суд зобов’язати Дениса Селіна спростувати поширену відносно Бориса Філатова недостовірну інформацію. При ухваленні судом рішення на користь позивача Селін у той саме спосіб, яким було розміщено та поширено недостовірну інформацію, повинен опублікувати пост наступного змісту: «У пості 02.06.2023 року було вказано, що «Борис Філатов (міський голова Дніпра) два дні тому купив новенький Porsche Cayenne E-Hybrid Coupé Platinum Edition 2023 року за ціною 5 152 686 грн (5,15 млн). Усі бажаючі можуть порадіти, що під час війни Борис знайшов гроші і час щоб особисто приїхати та купити таку класну автівку зі скляною стелею». Зазначена інформація є неправдивою».

Категорія: Новини Дніпра, Новини політики Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: