Skip to content

Купив за свої кошти чи продавав гуманітарку: у Дніпрі судять бійця 93-ої бригади

Аліна Рудич

Купив за свої кошти чи продавав гуманітарку: у Дніпрі судять бійця 93-ої бригади

У Дніпрі судять військовослужбовця 93 окремої механізованої бригади «Холодний Яр» Ростислава Снігура. 20 квітня співробітники Державного бюро розслідувань затримали бійця на продажу автомобіля, який волонтери привезли для ЗСУ. Адвокат же військовослужбовця під час судового засідання розказував геть іншу історії. Про це повідомляє “Наше місто” з посиланням на ДніпроТВ.

Сам Снігур по відеозв’язку каже: машину купив за власні кошти. А продати хотів, аби замінити на більш придатний для фронтових умов транспорт. Прокурор наполягає: автомобіль ввезли як гуманітарну допомогу, тож автівка мала стати на баланс військової частини. 

Заступник командира батальйону з морально-психологічного забезпечення Віктор Клочко розповідає: ставити авто на баланс не було сенсу.

“Не було потреби його ставити на баланс, він придбав його за власні кошти. І те, що ви чули прокурор казав, що це якась схема. наче торгує автомобілями. Який може бути продаж автомобілів, якщо він ризикував ним, його можна було знешкодити в любу хвилину. Там бойові дії, якщо він займався продажем автомобілів, він тоді б її приховував в Дніпропетровській області, не використовував в бойових діях”, – зазначає заступник командира батальйону з морально-психологічного забезпечення Віктор Клочко.

Адвокати просили суд змінити запобіжний захід: замість тримання під вартою – взяття на поруки, проте його залишили без змін – тримання під вартою з можливістю внесення застави понад 800 тисяч гривень.

Детальніше дивіться у сюжеті:

Категорія: Відео, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: