Skip to content

Відключення води у Дніпрі 15 червня: адреси

Олена Завгородня

Станом на 14:00 всі комунальні служби міста продовжують працювати безперервно, аби забезпечити надійну роботу своїх підприємств та надання послуг містянам. Про це повідомляє «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

Комунальники міста проводять аварійні роботи за такими адресами:

  • вул. Над’ярна, 30, припинено водопостачання на таких віулицях: вул. Над’ярна, вул. Міського лісу, вул. Кулагіна, вул. Новоселівська, провулок Протипохилий – 1, вул. Політехнічна, вул. Полєтаєва, вул.Бериславська, вул. Закарпатська, вул. Ужгородська, вул. Нікопольська, вул. Шебелинська;
  • вул. Лесі Українки 75, припинено водопостачання на вул. Лесі Українки, 65-75.

Для проведення робіт на внутрішньобудинкових мережах на вул. Виконкомівська, 29, на прохання ЖЕКу припинено водопостачання у цьому будинку.

Комунальники докладають максимальних зусиль, аби роботи на всіх об’єктах завершити якомога швидше і відновити стабільне водопостачання всім абонентам.

Комунальники  зараз працюють на очищенні 20 засмічень на мережах водовідведення, а також усуненні 8 пошкоджень на мережах водопостачання. Ці роботи проводяться без відключення водопостачання.

Через зниження тиску холодного водопостачання була зупинка тепло-розподільчих пунктів на вул. Старочумацькій та Березинській. Тиск відновлено, ТРП працюють.

Завершено аварійні роботи на підвищувальній насосній станції (ПНС) по вул. Данила Галицького, відновлено тиск води на верхніх поверхах будинків:

  • вул. Данила Галицького, 51, 55, 57, 71, 73, 75, 81, 83, 85,
  • вул. Ближня, буд. 33.

Бригада КП «Дніпроводоканал» завершила роботи на вул. Ю. Кондратюка, 251, відновлено водопостачання ж/м Діївка-1.Станом на 14:00 знеструмлення чи аварії на тепло-розподільчих пунктах, підвищувальних та насосно-фільтрувальних станціях відсутні.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

Категорія: Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: