Skip to content

У Дніпрі на Гаванській вкладають новий асфальт (Фото)

Аліна Рудич

У Дніпрі на Гаванській вкладають новий асфальт (Фото)

У неділю, 11 червня, черговий по місту, заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Олексій Самілик перевірив, як виконується доручення міського голови Дніпра Бориса Філатова щодо ремонту автошляхів. Черговий по місту відвідав вулицю Гаванську, де зараз триває поточний ремонт дорожнього покриття.

У Дніпрі продовжують ремонтувати автошляхи після паузи майже у рік. У 2022 році через дію постанови Кабінету Міністрів №590 комунальники не могли ремонтувати дороги міста, адже цей вид робіт не фінансувався. Але в грудні 2022 року Уряд вніс зміни до цієї постанови.

Тож, за дорученням міського голови Дніпра Бориса Філатова, комунальники одразу розпочали ремонт автошляхів. Для цього з міського бюджету на поточний ремонт покриття вулично-шляхової мережі міста Дніпра виділили 635,0 млн грн, роботи планується виконати на площі близько 425 тис.м2. Загалом з початку року вже відновлено понад 250,0 тис. м2 зруйнованого асфальтобетонного покриття.

Як повідомив начальник управління інфраструктури департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Дмитро Коробов, наразі активна фаза робіт триває на вул. Гаванській (ділянка від буд. № 15 (Геріатричний пансіонат) до заїзду на Південний міст). Там виконують поточний ремонт дорожнього покриття. Зокрема це заміна верхнього шару зношеного асфальтобетонного покриття на площі 18,0 тис.м2. Довжина ділянки ремонту складає майже – 2,0 км. Орієнтовна вартість робіт складає 20,0 млн грн.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: