Skip to content

Дніпровська міська влада повідомляє: оперативна інформація станом на 10:00

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Оперативна інформація на 10:00 11 червня

Станом на 10:00 всі процеси життєдіяльності мегаполіса під контролем міської влади.

Знестумлення чи аварії на підвищувальних та насосно-фільтрувальних станціях відсутні.

Комунальні служби Дніпра працюють безперервно, аби містяни отримували всі послуги, а підприємства критичної інфраструктури функціонували стабільно.

Бригади КП «Дніпроводоканал» уже працюють на очищенні засмічень на мережах водовідведення, а також усуненні пошкоджень на мережах водопостачання.

Ці роботи проводяться без відключення водопостачання.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

Бригади КП «Дніпроводоканал» та комунальних підприємств міста в разі потреби готові оперативно приступити до робіт за заявками містян на очищення каналізаційних мереж, а також ліквідації пошкоджень на мережах водопостачання.

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій комунальники одразу їх ліквідують. Це питання міська влада тримає на контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені належними комунальними послугами.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми у комунальній сфері, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:  

(056) 732-12-12  

(095) 732-12-12  

(096) 732-12-12  

(073) 732-12-12

Категорія: ЖКГ, Новини Дніпра

Поділитися: