Skip to content

Є лише 3 місяці: в Україні повернули одну з обов’язкових комунальних послуг

Софія Танченко

Новини Дніпра: Повірка лічильників повернулась

Кабмін скасував дію постанови від квітня 2022 року, згідно з якою на час дії воєнного стану не проводилася обов’язкова періодична, позачергова повірка та повірка після ремонту засобів вимірювальної техніки. Відтепер українці зобов’язані подавати всі лічильники на повірку, передає «Наше місто» з посилання на постанову від 7 квітня 2023 року №440.

Терміни

Подання на повірку лічильників води, газу, електроенергії, теплолічильників на території України, забезпечується протягом трьох місяців після закінчення опалювального періоду.

Де повірка не проводиться

  • на територіях, тимчасово окупованих рф, на період воєнного і надзвичайного стану та протягом 3 місяців після його припинення чи скасування;
  • на територіях активних бойових дій протягом 6 місяців з дати завершення бойових дій на таких територіях відповідно до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф, затвердженого Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій;
  • на територіях можливих бойових дій протягом 6 місяців з дати припинення можливості бойових дій на таких територіях відповідно до переліку.

Довідка

Періодична повірка засобів вимірювальної техніки – це повірка, що проводиться протягом періоду експлуатації засобів вимірювальної техніки через встановлений проміжок часу (міжповірочний інтервал).

Категорія: Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра, Україна

Поділитися: