Skip to content

Наслідки будуть зрозумілі десь за тиждень, – Зеленський прокоментував підрив Каховської ГЕС

Ксенія Куземко

Наслідки будуть зрозумілі десь за тиждень, - Зеленський прокоментував підрив Каховської ГЕС

російські окупанти в ніч на 6 червня 2023-го вдалися до чергового воєнного злочину – підірвали греблю Каховської ГЕС, яку замінували ще восени минулого року. Як зазначив президент Володимир Зеленський, наслідки трагедії будуть зрозумілі десь за тиждень, пише «Наше місто».

“Ми розуміємо, що будуть великі проблеми, і вони вже є. Тому ми готувались. Будуть великі проблеми з питною водою, навіть там, де не затоплено. В усьому регіоні, як Дніпропетровському, так і в Запорізькому, і в Херсонському. Наслідки трагедії будуть зрозумілі десь за тиждень. Коли піде вода, буде зрозуміло, що там залишилось і що буде далі”, – сказав глава держави.

Він зазначив, що усі служби готувалися до ймовірного підриву ворогом Каховської ГЕС.

“Інформація дійсно була від нашої розвідки, ми поділилися інформацією з нашими партнерами. І, в принципі, всі розуміли, що РФ разом з колаборантами замінували дамбу – така у нас була інформація, без особливих якихось деталей… Якщо це заміновано, то, відповідно, може бути вибух і будуть наслідки – гуманітарні, соціальні, економічні. І так воно відбувається. Дуже важливо, що заздалегідь ми розуміли ризики”, – сказав Президент.

За його словами, зараз Україна підключає міжнародну спільноту для фіксування цього злочину.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: ,

Поділитися: