Skip to content

Проїхатись на легенді і покерувати трамваєм: у Дніпрі провели унікальну екскурсію для юних дніпрян

Ксенія Куземко

Проїхатись на легенді і покерувати трамваєм: у Дніпрі провели унікальну екскурсію для юних дніпрян

Проїхатись містом на легендарному «літньому» трамваї, дізнатись, як влаштований всередині електротранспорт і навіть власноруч покерувати рухомим складом — КП «Електротранспорт» пропонує цікавий досвід юним дніпрянам. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на DniproTV.

Маленький зелений трамвайчик часто рятує від виснажливої спеки своєю появою. «Літній», «екскурсійний», «ретро-трамвай» — має багато назв і багату історію. Прототип цього трамвая курсував Дніпром ще у 1897 році. Саме тоді у місті збудували перше депо.

Вагон, який бачать дніпряни на вулицях міста сьогодні, вийшов на маршрут у 1956. У дев’яностих його вже планували утилізувати, та все ж знайшли альтернативу. З 1997 трамвай курсує з центру міста і до залізничного вокзалу. Сьогодні з вітерцем катає дитячу екскурсійну групу.

Кінцева зупинка — трамвайне депо. З прогулянки містом — до розважальної лекції. Дітлахам розказали і показали, як всередині влаштований трамвай.

Електротяговий двигун, пульт керування, прискорювач призначений для того, щоб трамвай плавно починав рухатись и плавно зупинявся, щоб люди на падали в салонах.

Дітлахам навіть дали власноруч покерувати рухомим складом.

Екскурсія з лекцією — рідкість для «Електротранспорту». Спочатку карантин, потім — повномасштабна війна.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: