Skip to content

Надійні, витривалі та з високою прохідністю: Філатов показав чергову партію вантажівок, якими Дніпро забезпечує фронт

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Дніпро продовжує системно підтримувати бійців на фронті та забезпечувати їх необхідними технікою й устаткуванням. Нині місто відправило на передову чергову партію вантажівок різного типу. Про це повідомляє сайт «Наше Місто»  з посиланням на міську владу.

«Хочу окремо підкреслити, що, окрім двовісних, які ми придбали раніше, ми починаємо купувати тривісні вантажівки. Більш потужні, які можуть використовуватися на лінії фронту з більшим результатом. За десь 450 днів цієї війни територіальна громада Дніпра придбала понад 600 одиниць транспорту. Це не тільки вантажівки, це пікапи і джипи. Дуже потужна допомога — одна з найбільших у країні серед місцевого самоврядування», — сказав мер Дніпра Борис Філатов.

Тож більшість машин — це шестиколісні вантажівки, здатні розвивати швидкість до 110 км на годину. Кожна може перевозити до 5 тонн.
Решта авто також має дизельний економічний двигун, вантажопідйомність —до 2 тонн.

«Ми щиро вдячні міському голові Філатову, всім небайдужим громадянам, які допомагають Збройним Силам України наближати нашу Перемогу. Перемога любить підготовку. Звісно, будь-яка військова машина безпосередньо виконує свої завдання», — наголошують військові.

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: