Skip to content

Робота є: які спеціальності зараз затребувані у Дніпрі та області

Ксенія Куземко

Наразі ситуація з пошуком роботи змінюється кожен день. У воєнний час неможливо передбачити, які вакансії залишаться актуальними на ринку праці, а які тимчасово «перейдуть» на другий план. Тому фахівці служби зайнятості підготували для мешканців Дніпропетровщини перелік актуальних вакансій, повідомляє кореспондент «Наше місто».

На сьогодні у базі вакансій служби зайнятості є пропозиції роботи для робітників, службовців, людей з інвалідністю та осіб без спеціальної підготовки.

Роботодавці шукають кваліфікованих робітників – слюсарів, продавців, водіїв, трактористів, електромонтерів, охоронників, електрогазозварників, кухарів, токарів та швачок.

Серед роботодавців високим попитом користуються професіонали та фахівці з досвідом роботи – інженери, бухгалтери, вчителі, майстри, фахівці, касири, мерчендайзери, менеджери, комірники.

Беззаперечним лідером за кількістю вакансій є сфера медицини. Роботодавці розшукують лікарів, сестер медичних (братів медичних) та фармацевтів.

Також є певна кількість вакансій, які не потребують спеціальної підготовки: підсобні робітники, прибиральники, вантажники, двірники тощо.

Переглянути всі наявні вакансії можна на сайті Дніпропетровського обласного центру зайнятості.

Якщо вас зацікавила пропозиція роботи, зателефонуйте у центр зайнятості та дізнайтесь про неї більше.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: