Skip to content

Омолодили та видалили дерева: у Дніпрі виконали чергове звернення мешканців до Штабу взаємодопомоги Громадської ради

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

Комунальні служби Дніпра оперативно реагують на звернення, які надходять до контакт-центру міської ради та Штабу взаємодопомоги Громадської ради. До телеграм-каналу голови Громадської ради Геннадія Корбана від мешканців будинку на  просп. Героїв, 17 надійшло звернення щодо омолодження та обрізання дерев. Частково роботи оперативно виконали. Але цілком завершити їх змогли лише після опалювального сезону, оскільки повітряна теплотраса заважала проходженню спецтехніки. Тому було ухвалено рішення демонтувати частину трубопроводу, створивши арку, передає “Наше місто“.

«Цілковито виконати роботи міськзеленбудівці тоді не змогли, оскільки теплотраса була прокладена так, що машиною не під’їхати. А гілля на деревах було вже довгим і сильно нависало над майданчиком. Тому звернулися до Штабу взаємодопомоги Громадської ради, аби нам допомогли вирішити це питання. Приємно було, що на  наше звернення досить швидко відреагували і врешті — нам усе організували і зробили. Велика подяка усім причетним від мешканців будинку», — підкреслила голова правління ОСББ «просп. Героїв, 17» Олена Жарікова.

Водночас начальниця дільниці «Правобережна-1» комунального підприємства «Міськзеленбуд» Катерина Гречка розповіла: «За цією адресою продовжуємо роботи, які були розпочаті ще у перших числах березня, а саме — санітарне обрізування дерев. Сьогодні ще й видалили аварійну тополю. Виконати ці роботи саме в цьому місці не могли через теплотрасу, яка заважала під’їзду техніки. Нині нам допомогла аварійна служба. На видалення аварійних дерев, обрізання, омолодження маємо дозвільні документи від комісії департаменту благоустрою та інфраструктури міськради».

Категорія: Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: