![Пункт незламності за адресою вул. Панікахи, 95 - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/02/img_3021-1060x596.jpg)
Сьогодні, 23 лютого, заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики Едуард Підлубний в рамках чергування відвідав Пункт незламності, який знаходиться за адресою вул. Панікахи, 95. Там він перевірив виконання доручення міського голови Бориса Філатова щодо облаштування і стабільної роботи Пунктів незламності у місті.
![Пункт незламності за адресою вул. Панікахи, 95 - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/02/img_3029-883x662.jpg)
Цей Пункт Єдності розрахований на 20 осіб. Оснащений генератором, має подовжувачі, аптечки, запаси води, мікрохвильову піч, електрочайник, обладнаний дитячий куточок.
![Пункт незламності за адресою вул. Панікахи, 95 - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/02/img_3031-883x662.jpg)
Відвідувачі мають змогу випити гарячі напої, поки очікують підзарядки своїх гаджетів, також підігріти власну їжу.
Всього станом на 20 лютого від початку роботи Пунктів Єдності у закладах соціального захисту відвідали 2 541 людей.
На базі закладів соціального захисту працюють 6 Пунктів Незламності та 3 пункти обігріву.
Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра
Позначки: Пункти незламності, Україна Росія війна