![Пункт незламності на базі Дитячо-молодіжного центру «ЛІДЕР» - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-18_12-17-35-883x662.jpg)
Сьогодні, 18 лютого, черговий по місту Олександр Чудновський, директор департаменту громадського порядку і цивільного захисту проінспектував Пункт Незламності розташований у Комунальному закладі позашкільної освіти «Дитячо-молодіжний центр «ЛІДЕР» Дніпровської міської ради, повідомляє сайт «Наше місто».
![Пункт незламності на базі Дитячо-молодіжного центру «ЛІДЕР» - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-18_12-17-34-2-883x662.jpg)
Знаходиться Пункт Незламності в напівпідвальному приміщені, але, за словами чергового по місту, тут досить тепло. Пункт забезпечений їжею, водою. У разі необхідності вмикається генератор. Є дитячий куточок, а також ліжка для тих, кому треба відпочити. Також тут є і куток для тварин.
«Сьогодні проінспектували Пункт Незламності в комунальному закладі позашкільної освіти «Дитячо-молодіжний центр «Лідер». В Пункті Незламності тепло, світло, є генератор, можна приходити з тваринами, загалом всі умови дотримані, та працює в повному обсязі», – зазначив черговий по місту.
![Пункт незламності на базі Дитячо-молодіжного центру «ЛІДЕР» - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-18_12-17-34-883x662.jpg)
![Пункт незламності на базі Дитячо-молодіжного центру «ЛІДЕР» - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-18_12-17-35-2-883x662.jpg)
Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра
Позначки: Пункти незламності, Україна Росія війна