Skip to content

Корбан: Місто прагне знизити психологічне навантаження на людей

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Корбан Інформоборона

Вже багато місяців ворог завдає ударів ракетами та «шахедами» у спробі деморалізувати українців, викликати паніку, бунти та інше. Голова Штабу оборони Дніпра Геннадій Корбан розповів, які настрої зараз у Дніпрі та чи достатньо місто згуртоване перед найближчими викликами, пише “Наше місто” з посиланням на ДніпроТВ.

За словами Корбана, городяни дуже терпляче ставляться до ситуації, толерантно налаштовані до міських служб, тому що бачать, що міські служби роблять все, що від них залежить для того, щоб забезпечити критичну інфраструктуру: тепло, воду , світло у їхніх будинках, у їхніх квартирах.

“Робиться колосальна кількість ремонтів, тому що критична інфраструктура, будемо так говорити, розбовтана через цю всю ситуацію, коли відключають-включають, відключають-включають. Через це, звичайно, горить проводка, через це лопаються труби і тиск стрибає в системах і так далі, відключається опалення.

Проте місто справляється – як я вже казав, якщо взяти за п’ятибальною системою, на чотири, а то й на чотири із плюсом”, – розповів Геннадій Корбан.

Великі котельні, великі водонасосні станції забезпечені генераторами. Навіть якщо відключається світло, ці комунікації переходять працювати на генератори, і тому електрика подається.

“Місто справляється, люди терпляче ставляться, всі розуміють. Зимового періоду по суті залишився місяць. А за місяць уже стане легше у цьому плані. Звичайно, путін не залишить своєї тактики терористичних обстрілів. Треба бути до цього готовими, треба розуміти, що це продовжуватиметься.

Ми вже помітили, що динаміка приблизно раз на два тижні. Раз на два тижні він робить такий великий обстріл території нашої країни. В основному це критична інфраструктура, це електроенергетика, це генерації тощо, і таке інше.

Люди вже звикли у якомусь сенсі – звикнути до цього не можна, але, мабуть, пристосувалися до ситуації. Мають якісь запаси, знають, куди звертатися і знають, що місто завжди відреагує на їхні прохання, ніхто не буде покинутий”, – запевнив Геннадій Корбан.

Як вже зазначалось раніше, у місті обладнано Пункти Незламності. В них є все необхідне, щоб перечекати тривале відключення світла вдома. 

“Зараз уже багато з таких Пунктів, близько шістнадцяти таких ключових, будуть забезпечені Старлінками – інтернетом. Тобто ми поступово нарощуємо ці можливості для того, щоб максимально знизити моральне навантаження, психологічне навантаження на людей у зв’язку з тим, що відбувається, у зв’язку з тим, що відбуваються відключення. Люди відчувають, звичайно, через це багато проблем.

Тому робимо все, що можемо, йдемо далі, живемо далі, і сподіваюся, що через місяць стане легше”, – резюмував Геннадій Корбан.

Категорія: Відео, Важливо, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: