Skip to content

Ні дров, ні грошей: шахраї запустили ще одну схему обману українців

Шахраї в Україні вигадали, як скористатися популярністю пічного опалення у приватних будинках. Українцям продають неіснуючу деревину нібито з лісгоспів. Оголошення від аферистів публікують у соціальній мережі Facebook. Про це повідомили в обласному управлінні лісового господарства Полтавської області, повідомляє сайт «Наше Місто».

«Шахраї пропонують за заниженими цінами паливну деревину і просять здійснити передоплату на банківську картку фізичної особи. Після перерахування грошей з абонентом втрачається зв’язок, отримати сплачений товар людина не може», – описали схему чиновники.

Новини Дніпра: шахраї продають неіснуючі дрова - Наше Місто

Як розпізнати шахраїв

Насамперед слід пам’ятати: жодні лісгоспи в Україні не приймають оплату безпосередньо на банківські картки. Щоб легально купити у них паливну деревину, потрібно спочатку укласти договір на її придбання.

Лише після цього покупцю видається рахунок. У ньому обов’язково мають бути зазначені реквізити продавця, а також прописано, за якою продукцією, в якій кількості та з якою ціною укладено правочин.

Покупець здійснює оплату за рахунком безпосередньо у лісгоспі або у будь-якому відділенні банку, платіжному терміналі, онлайн-банкінгу. Після цього лісгосп відвантажує дрова згідно з договором.

Крім того, в Україні є можливість легально купити дрова у лісгоспу онлайн. Це робиться у державному інтернет-магазині «Дрова Є».

Всі оголошення про продаж деревини нібито з лісгоспів, які не відповідають зазначеним механізмам, – шахрайські. В управлінні лісовим господарством радять у таких випадках звертатися до правоохоронних органів.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: