Skip to content

Під Дніпром за 9 млн грн. продають дуже рідкісний Ґелендваґен (фото)

Ксенія Куземко

У Нікополі на продаж виставили дуже рідкісний та незвичайний Ґелендваґен. Машину продають за 250 000 доларів, це 9 млн. грн. Таких моделей в Україні одиниці. Про це повідомляє кореспондент «Наше місто» з посиланням на Auto.ria.

Mercedes-Maybach G650 Landaulet — одна з найрідкісніших і найексклюзивніших версій Ґелендваґена. Цей розкішний позашляховик презентували у 2017 році та випустили лімітованою серією з 99 авто. Серед його особливостей — дах над задніми сидіннями, 630-сильний двигун V12 і розкішний чотиримісний салон.

Знайти Mercedes-Maybach G650 Landaulet дуже складно тому не дивно, що в Україні його вирішили відтворити. За основу взяли Mercedes G500 2001 року. Авто довелося подовжити приблизно до 5,3 м і зрізати частину його даху. Також збільшено його кліренс і встановлено розширювачі арок.

Водночас у цього авто немає розкішних задніх сидінь з електроприводом і масажем, як у справжнього Maybach G650. До того ж, тюнінг Ґелендваґена не торкнувся двигуна — під капотом залишився стандартний 5,0-літровий V8.

Під Дніпром за 9 млн грн. продають дуже рідкісний Ґелендваґен (фото)

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: