Skip to content

Плакало усе місто: історія загиблого від ракетного удару по Дніпру хлопчика

Ксенія Куземко

В ніч на 29 вересня російські війська здійснили жорстоку ракетну атаку, яка забрала життя родини з двома дітьми. Серед загиблих восьмирічний Іван. Про це повідомляє кореспондент «Наше місто» з посиланням на проєкт “Меморіал“.

Хлопчик з мамою Наталією і сестрою Василісою жив у середмісті Дніпра, на проспекті Олександра Поля. Після повномасштабного вторгнення росії в Україну родина переїхала до бабусі Алли – в мікрорайон Шляхівку, що на околиці. Тим часом тато Іванка боронив країну в складі ЗСУ.

29 вересня 2022 року ракета, випущена російськими військовими, влучила прямо у будинок на околицях Дніпра, де жила родина Патлань. Іван, Василіса, Наталія та Алла загинули. На руїнах цього дому сидів лише сусідський пес Крим і плакав. За півтора місяця після трагедії в собаки зупинилось серце.

Родину Патлань поховали на Краснопільському цвинтарі Дніпра.

Пенсіонер Олександр Соломонович – сусід сім’ї Патлань, його будинок – навпроти того, який зруйнувала російська ракета. Чоловік пригадує, що малий Іванко любив їздити вулицями мікрорайону на велосипеді, завжди був привітним.

Знайома родини Патлань, Наталія, каже, що Іванко був світлим та добрим хлопчиком. Навчався онлайн, любив проводити час із мамою. І він, і сестра Василіса дуже хвилювалися за свого батька-військовослужбовця. Мама Наталія Патлань підтримувала та оберігала дітей, як могла.

«Я розумію, що війна і, мабуть, безпечних місць в Україні немає. Але я не розумію, чому ракета прилетіла саме до їхньої хати. Чому не в поле, не в сарай? Чому ці прекрасні діти, які мали попереду все життя, загинули? Чому я більше ніколи не зможу почути голос Наташі… Вона щодня писала про те, як підтримує українську армію, рахувала дні з початку війни… », – каже подруга сім’ї.

історія загиблого хлопчика від ракетного удару у Дніпрі

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: