Skip to content

Геннадій Корбан розповів, як Дніпро по-розумному готується захищатися від «шахедів» (Відео)

Валерія Доброта

Як Дніпро готується захищатися від «шахедів» - Наше місто

 Іранські дрони-камікадзи, які в народі називають «шахедами» або «мопедами», натворили чимало біди в Україні, зруйнували десятки об’єктів енергетичної інфраструктури. На щастя, ЗСУ навчилися успішно з ними боротися. Ведеться у цьому напрямі робота і у Дніпрі. Керівник Штабу оборони Дніпра Геннадій Корбан розповів, що в місті ведуться пошуки технологій для захисту від «шахедів» і в цьому процесі є значні зрушення, розповів він в ефірі марафону «Інформоборона» на телеканалі ДніпроTV, пише «Наше місто».

«Зараз ППО тестує дві системи. Одна – ізраїльська. Ми зв’язалися з ізраїльською компанією, вона запропонувала систему раннього виявлення та збиття «шахедів», зараз ППО її тестує. Плюс система, яку ми практично закупили. Система звукового виявлення. По периметру міста на високих точках ставляться пристрої, що імітують мікрофон і знімають звук, що йде до міста. Звук характерний, і якщо підсилити його мікрофоном, можна заздалегідь виявити дрони. Цю систему вже ставлять.

Під час Другої світової війни були прожектори для виявлення літаків. Ми закуповуємо прожектори і домовляємося з ППО, де ставити, і зв’язати в єдину систему, щоб при появі дронів вночі автоматично включалися прожектори та керувалися дистанційно.

Ми займаємося цим щодня, проводяться наради, працюють спеціалісти. Сподіваюся на результат», – розповів Геннадій Корбан.

Категорія: Відео, Війна, Важливо, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: