Skip to content

Сімейний підряд: у Дніпрі чоловік створив вдома нарколабораторію, в якій працювала вся родина

Ксенія Куземко

СБУ ліквідувала у Дніпрі потужну нарколабораторію, яку «кришував» місцевий правоохоронець. Про це повідомляє кореспондент «Наше місто» з посиланням на прес-службу СБУ.

Наркоугруповання займалось промисловим виробництвом і масовим збутом метамфетаміну, щомісяця виготовляючи оптові партії психотропів на загальну суму до 5 млн грн.

СБУ ліквідувала у Дніпрі потужну нарколабораторію, яку «кришував» місцевий правоохоронець

Встановлено, що наркобізнес «кришував» місцевий правоохоронець, який входив до складу злочинної групи. Саме він попереджав своїх спільників про оперативні заходи, які планувалися у сфері боротьби з незаконним обігом заборонених речовин.

Він же «допомагав» організаторам наркоугруповання у придбанні прекурсорів.

За даними слідства, злочинну організацію створив мешканець Дніпра, залучивши ще п’ятьох місцевих жителів, у тому числі свою дружину.

Нарколабораторію облаштували у приватному домоволодінні. Щоб отримати сировину для «товару», вони закуповували контрабандні медзасоби, які містять відповідні прекурсори.

Готову «продукцію» передавали замовникам через систему «закладок». Всім шістьом зловмисникам повідомлено про підозру.

СБУ ліквідувала у Дніпрі потужну нарколабораторію, яку «кришував» місцевий правоохоронець

Не виключено, що “продавець” може бути причетний до злочинного угруповання “Наріка” (Олександра Петровського). Бо за цієї людиною тягнеться довгий шлейф кримінальних правопорушень. Наприклад, раніше ми писали, у Дніпрі ДБР викрили наркоторгівця з мільйонним оборотом. Своїх «клієнтів» наркоторгівець шукав у соціальних мережах, а наркотики відправляв через сервіси поштових відправлень.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: