Skip to content

Народилася в рубашці: під Дніпром у кареті швидкої відбулося справжнє диво

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Пологи у швидкій

Народження дитини – диво, яке створила сама природа. 9 місяців очікування і ось на світ з’являється нове життя. Як показує практика, не завжди все відбувається за запланованим сценарієм. Завдяки професіоналізму медиків цей процес можна зробити досить комфортним навіть в екстремальних умовах. Янгол-охоронець у вигляді фельдшера швидкої з’явився у немовля з Дніпропетровщини, повідомляє «Наше місто» з посиланням на пост Світлани Зайчикової.

 2 жовтня до центральної диспетчерської надійшов виклик, що у жінки в с. Сокільське Юр’ївської громади, почалися перейми. Фельдшер Токай Халіма Абдувалієвна та водій Перерва Юрій Миколайович оперативно прибули на місце.

При огляді виявили, що у жінки стрімкі пологи, і почався їх другий період. В дорозі народилася дівчинка з обвиттям пуповини, але професіоналізм фельдшера, яка працює більше 30 років, став у пригоді. Допомога породіллі та новонародженій дівчинці надана у повному обсязі. Після цього маму та дитину доставили до пологового відділення.

Новини Дніпра: Пологи у швидкій

Ось так з перших секунд життя у новонародженої дівчинки з’явився янгол-охоронець у медичній формі. Нехай дівчинка росте здоровою та радує батьків.

Читайте також: Передвісник гарних подій: в одному з інститутів Дніпра розквітла унікальна рослина (Фото).

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра

Позначки: 

Поділитися: