Skip to content

За межею реальності: у мінубивства Росії зізналися, куди цілилися в Дніпрі

Новини Дніпра: Куди росія цілилася в Дніпрі - Наше Місто

За останні два дні росія завдала по Дніпру кілька ракетних ударів, які забрали життя цілої родини, співробітників автотранспортного підприємства, поранили безліч людей, залишили десятки мешканців без житла, а сотні – з напівзруйнованими квартирами та будинками. Сьогодні офіційний представник міністерства оборони рф Ігор Конашенков прокоментував ракетні удари і зізнався, куди ж насправді цілилася «країна-терорист», повідомляє «Наше місто».

Виявляється, «ВКС Росії в районі Дніпропетровська знищили цехи зі збирання українських оперативно-тактичних ракет «Гром-2» та «Точка-У» на території «Південного машинобудівного заводу». Під час цієї заяви, яку не назвеш інакше як маренням божевільного, демонструвалася карта України невідомо якого року. Оскільки населені пункти на ній вказані зі старими назвами ще до перейменування.

Новини Дніпра: Куди росія цілилася в Дніпрі - Наше Місто

Виникає питання: де саме, за версією мінубивства Росії, у Дніпрі «збирали ракети» – у приватному будинку, від якого залишилася гігантська вирва, на АТП, де згоріло майже 200 автобусів, або на Троїцькому ринку, від якого живого місця не залишилося ще в момент минулого «прильоту»?!

І хто їх збирав? Діти, які загинули у своїх ліжечках, водії, які щойно приїхали зі зміни чи мирні дніпряни, які мешкають у місцях «прильотів»?!

Горіти вам у пеклі, росіяни!

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: