Skip to content

Втрата пенсійного посвідчення в Україні: що треба робити

Софія Танченко

Новини Дніпра: Як відновити пенсійне посвідчення

В Україні кожен пенсіонер разом з виходом на заслужений відпочинок отримує відповідний документ, підтверджуючий це – пенсійне посвідчення. Але трапляються випадки, коли цей документ може буди непридатним для використання (порватися, згоріти, загубитись тощо). У ПФУ розповіли, як можна відновити пенсійне посвідчення, передає «Наше місто».

Як відновити пенсійне посвідчення

  1. Віднести заяву безпосередньо до територіального органу Пенсійного фонду за місцем перебування особи на обліку як одержувача пенсії.
  2. Подати її в особистому кабінеті через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду (роrtal.pfu.gov.ua) у розділі «Щодо пенсійного забезпечення».
  3. Для цього необхідно авторизуватись на вебпорталі з допомогою Дія.Підпис або кваліфікованого електронного підпису (КЕП), чи засобами Інтегрованої системи електронної ідентифікації ID.GOV.UA, зокрема, з використанням технології Ваnk.ID.
  4. Скористатися допомогою мобільного застосунку «Пенсійний фонд», керуючись таким ланцюжком: «До ПФУ — Комунікації до ПФУ — Заява на виготовлення пенсійного посвідчення».

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: ,

Поділитися: