Skip to content

На 98% Дніпро вже готовий до опалювального сезону, – Борис Філатов

Валерія Доброта

На 98% Дніпро вже готовий до опалювального сезону, - Борис Філатов

Для Дніпра пріоритетом залишається спокійно пройти прийдешній опалювальний сезон. Для цього теплове господарство комплексно та системно готують до можливих викликів зими. Загалом у котельних одного з найбільших комунальних підприємств-постачальників тепла капітально відремонтували 35 котлів і встановили 50 енергоефективних насосів. Також замінювали та відновлювали теплові мережі та ізоляцію, повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

«На 98% Дніпро вже готовий до опалювального сезону. Залишилися лише невеличкі роботи. Мені доповідають, що все буде добре. Тож, як я вже казав, стримано оптимістичний сценарій проходження опалювального сезону Дніпро витримає», — повідомив мер Дніпра Борис Філатов, який у День міста відвідав одну з котелень.

На 98% Дніпро вже готовий до опалювального сезону, - Борис Філатов

Вона забезпечує теплом близько ста об’єктів. Це житлові будинки, медзаклади, школи і дитсадки.

Торік тут відремонтували димову трубу.

Нині на насосній станції встановили нове обладнання. Воно вдвічі потужніше за старі насоси та енергоощадне. Тож місто заощадить близько 15 % електроносіїв.

«У нас вже були гідравлічні іспити, чистка та діагностика двох котлів — як ми робимо щороку. Адже вони опалюють весь житловий масив», — розповів начальник теплової дільниці одного з комунальних підприємств Сергій.

Крім цього, щоб уникнути аварійних ситуацій після старту подачі тепла, нині в одному з дворів житлових будинків замінюють ділянку теплової мережі.

Категорія: ЖКГ, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: