Skip to content

У Нікополі розповсюджують фейкові листівки з “порадами”: голова РВА розповів, чи варто на них реагувати

Софія Танченко

У Нікополі розповсюджують фейкові листівки. Новини Дніпра

У Нікополі почали розповсюджувати фейкові листівки, на яких вказані “поради”, як діяти при радіаційній небезпеці. Голова Нікопольскої РВА Євген Євтушенко прокоментував цю “писанину”, повідомляє “Наше місто”.

Відомо, що подібні листівки почали з’являтися на вулицях Нікополя ще вчора в другій половині дня. На них кривою подобою української мови написано інструкцію про те, як можна врятуватись від вибуху ядерного реактора, “обмотавши голову рушником”.

“Офіційні заклади та установи користуються офіційними каналами сповіщення громадян та мають відповідних речників. Ви уявляєте, що будь-яка державна установа буде повідомляти людей про важливі події шляхом розкидання листівок на вулицях міста? Окремо, звертаю вашу увагу на граматичні помилки та кострубатість. Так пише людина, яка не знає елементарних слів та правил побудови речень в українській мові”, – зазначив Євтушенко.

У Нікополі розповсюджують фейкові листівки. Новини Дніпра

За словами голови РВА, ці листівки розповсюджують окупанти, які знаходяться на протилежному березі водосховища, та їх поплічники.

“Ці листівки не що інше як спроба посилити паніку серед місцевого населення. Як треба реагувати на подібні вкиди? Ніяк”, – додав Євген Жєвтушенко.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: