Skip to content

Компанія «АТБ-маркет» зробила важливу заяву стосовно роботи в Донецькій області

Софія Танченко

Новини Дніпра: "АТБ" в Донецькій області закривають

Компанія «АТБ-маркет» тимчасово призупиняє діяльність магазинів торговельної мережі у Донецькій області. Це пов’язано із стрімким загостренням військової ситуації в регіоні, повідомляє “Наше місто” з посиланням на прес-службу компанії.

“Таке рішення обумовлене високими ризиками небезпеки життю та здоров’ю відвідувачів та співробітників магазинів, суттєвими труднощами з безперебійним постачанням продуктів харчування та товарів першої необхідності, а також введенням у області особливого режиму руху транспорту на час дії воєнного стану”,- йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що на початок повномасштабної війни у Донецькій області працювало 57 магазинів торговельної мережі «АТБ». За час воєнних дій закрились 53 магазини, з них 28 були пошкоджені під час ракетних та артилерійських обстрілів.

За період окупації регіону, агресор захопив та привласнив 24 магазина торговельної мережі «АТБ». На їх базі відкриті російські аналоги мереж «Мера», «Ситий маркет», «ТМ Маркет» та інші.

Останнім часом, у Донецькій області працювало 4 магазина торговельної мережі «АТБ»: у Покровську, Селидовому, Добропіллі та Новогродівці.
Тепер у Донецькій області не працюватимуть і вони.

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра, Україна

Позначки: , ,

Поділитися: