Skip to content

В Україні кардинально змінять продаж долару: як працюватимуть обмінники

Аліна Рудич

В Україні кардинально змінять продаж долару. Новини Дніпра

В Україні найближчим часом валюту в обмінниках будуть продавати за новими правилами. Принаймні, план кардинальних змін вже розробили в Нацбанку. Його презентували і Офісу президента. Експерти вважають, що подібні заходи спричинять різке скорочення кількості пунктів обміну валюти. Про це пише «Наше місто» з посиланням на Обозреватель.

Планується, що продавати долари зможуть за фіксованим курсом (як мінімум на час воєнного стану), перевірки посилять, за друге порушення забиратимуть ліцензії, а за кожен обмінник доведеться сплачувати фіксований внесок до бюджету (його розмір може становити від 3 тис. до 7 тис. грн).

Експерти вважають, що обмінники підставили НБУ, оскільки курс в деяких місцях обміну різнився з офіційним у понад 2 гривні. Економічних обґрунтувань у тому, щоб обмінники так різко підвищували курс, немає. Це лише бажання заробити. Ось і відповідь регулятора не забарилась.

Передбачається, що обмінникам обмежать курс, заборонять рекламу, підвищать податки та посилять перевірки. Цілком ймовірно, що обмеження курсу в обмінниках відобразиться і на банківських касах.

Читайте також: Валютні гойдалки: що чекати від курсу долара у Дніпрі.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: