Skip to content

Взяв кредит, щоб рятувати людей з Маріуполя: волонтер з Дніпра вже 4 місяці в полоні росіян

Аліна Рудич

Волонтер з Дніпра вже 4 місяці в полоні росіян. Новини Дніпра

Сергій Табачук — дніпровський волонтер-доброволець, який з початком повномасштабного вторгнення рф вирішив евакуювати цивільних із Маріуполя. На жаль, на першому ж російському блокпості його затримали окупанти. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на Медійну ініціативу за права людини.

Чому Сергія затримали ніхто не знає. Рідні місця собі не знаходять. Волонтерство завжди займало вагоме місце у життя хлопця. Кілька років Сергій допомагав дітям — працював з ними в онкоклініках після курсу хіміотерапії. З початком повномасштабного вторгнення одразу вирішив, що поїде евакуювати цивільних з маріупольського пекла.

На початку березня Сергій взяв у кредит 2000 гривень, заправив свою автівку, завантажив безліч гуманітарної допомоги та поїхав до Маріуполя. Рідним він не зізнався, що їде саме туди. Його родина дізналася про це в день зникнення Сергія від інших волонтерів.

На першому ж блокпості між містами Оріхів та Токмак, як розповідають інші волонтери, Сергія затримали росіяни. Вони припускають, що окупантам щось могло не сподобатись в його телефоні, адже він ніколи не приховував свою проукраїнську позицію.

Рідні сподіваються, що скоро Сергій повернеться додому цілим та неушкодженим.

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: