Skip to content

Термін 10 днів: у Дніпрі новий будинок шукає дівчинка з блакитними очима, кинута господаркою

Ксенія Куземко

Термін 10 днів: у Дніпрі новий будинок шукає дівчинка з блакитними очима, кинута господаркою

У Дніпрі шукають нового господаря для покинутої собаки, їй всього рік. На притулок є 10 днів, передає кореспондент «Наше місто» з посиланням на фейсбуксторінку волонтерки Марини Безпрозванних.

Історія собаки

У собачки дуже непроста доля: її цуценям подарували в сім’ю, де ображали, тому що просто при піднятті руки вона притискається до землі. Потім її покинули, коли господарі тікали від війни.

Після чого собаку знайшли на дитячому майданчику на ж/м Лівобережному-3. Дівчинка була у стресі, ходила за дітками, не їла. Її віддали до КП “Зооконтроль”.

«Знайшлися знайомі колишньої господині та розповіли, що та поїхала, покинувши тварину. Вона – метис вівчарки та хаски, їй рік. У КП дівчинку стерилізують, далі післяопераційну перетримку і відпускатимуть. Але їй не місце на вулиці, вона навіть не їла, просто бігала за всіма матусями з дітьми. Собачка просто загине. Їй потрібна любляча сім’я», – йдеться в повідомлення.

Наразі собака знаходиться у КП. З усіх питань звертатись за телефоном 0981728599 – КП «Зооконтроль» або 098169714 Марина.

Нагадаємо, Дніпровський державний цирк відновлює роботу і запрошує на феєричне, захоплююче  шоу «Циркове сяйво».

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: