Skip to content

Світова знаменитість із Дніпропетровщини зіграв біля руїн драмтеатру в Маріуполі для росТВ

Валерія Доброта

Олександр Романовський - Наше Місто

Піаніста Королівського музичного коледжу у Великій Британії Олександра Романовського було відсторонено від роботи після його виступу біля руїн драмтеатру в зруйнованому російськими військами Маріуполі, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на ДніпротВ.

Романовський виступав у Маріуполі спільно з російським скрипалем Петром Лундстремом, який не приховує, що підтримує війну путіна проти України. Разом вони зіграли сонату Моцарта. Їхній виступ знімали російські пропагандистські ЗМІ.

Олександр Романовський – віртуоз зі світовим ім’ям, який виступав із концертами по всьому світу – народився у Кам’янському Дніпропетровській області. Навчався у музичній школі Харкова, а потім в Італії та у Королівському музичному коледжі у Великій Британії, де до недавнього часу викладав.

Романовський – один із найбільш затребуваних музикантів свого покоління. Видання New York Times включило його до статті про найкращих сучасних піаністів світу. Але, схоже, як людина, яка народилася і виросла в Україні, залишає бажати кращого. Що ж, Бог йому суддя. Поки проводиться дисциплінарне розслідування, Романовського усунули від викладання.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Новини політики Дніпра, Україна

Позначки: , , ,

Поділитися: