Skip to content

Мер Дніпра зробив важливу заяву по скандалу з позбавленням громадянства Корбана (Ексклюзив)

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Філатов про скандал з Корбаном. Новини Дніпра

Скандал з позбавленням громадянства голови штабу тероборони Дніпра Геннадія Корбана не вщухає. Громадське обурення не знає меж. Людина, яка з 24 лютого цілодобово займалася захистом Дніпра, будуючи оборонні рубежі не лише в Дніпропетровській області, але і в прикордонних регіонах, якому довіряють сотні тисяч дніпрян, сьогодні не може повернутися в рідну країну через якийсь таємний указ. У цій ситуації наразі залишається більше питань, ніж відповідей. Щоб відповісти хоча б на частину з них, журналісти «Наше місто» звернулися за коментарями до міського голови Дніпра Бориса Філатова.

Чому виникло таке громадське обурення – не лише в Дніпрі, але і в усій країні?

По-перше, це – явна несправедливість. Ми пам’ятаємо, як Геннадія Корбана нагороджували медаллю за підтримку ЗСУ. Усі розуміють, що з 4 ранку 24 лютого він займався захистом міста і області 24/7. І в цей же час десятки тисяч людей хочуть з країни втекти. А він навпаки повертається в Україну – а його не пускають, і це виглядає дуже дивно.

Друга історія, яка виглядає дивно і негарно, – ніхто не пояснює суспільству, що сталося. Пройшло вже декілька днів, і – мовчання. Якийсь таємний указ – є, ні, чи бачив його хтось? У чому причина? Якщо людину в чомусь звинувачуєте, є підозри – продемонструйте їх суспільству.

Я розмовляв з серйозними військовими, нашими героями, які далекі від політики. Вони говорять: якщо є претензії – запросіть його в країну, висловіть претензії, може, навіть кримінального характеру. Може, хтось вважає, що він зрадник. А не так….

Чув і таку парадоксальну думку, смішну: в результаті позбавлення громадянства певні товариші тепер можуть точно не йти в армію і можуть спокійно поїхати у відпустку”.

Повну версію інтерв’ю дивіться на нашому Ютуб-каналі.

https://www.youtube.com/watch?v=_RNGmTkKTdo

Автори: Олена Мисник, Максим Забуга

Фото: Сергій Бараненко.

Категорія: Інтерв'ю, Відео, Важливо, Новини Дніпра, Новини політики Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: