Skip to content

Історія кохання дніпровських рятувальників, які опинились в епіцентрі ракетного удару

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

#Ігор+Євгенія: «рятівне» кохання, коли разом і на пожежах, і під ворожими ракетними ударами

Разом і вдома, і на службі. Замість побачень – екстрені виклики. Ігор та Євгенія – працівники ДСНС у Дніпропетровській області. Він – ліквідовує надзвичайні події. Вона – висвітлює їх у ЗМІ. З початку війни їхнім «полем бою» стали руйнування від ворожих ракетних ударів. Про закоханий тандем рятувальників – читайте в матеріалі “Наше місто” з посиланням на ДніпроОВА.

Стати рятувальником – Ігорева мрія дитинства. Хоча, каже, малим кошенят з дерев не знімав, бо був шибеником. Коли підріс – мрію здійснив.

Євгенія змалечку любила фотографувати, цікавилася журналістикою. 

Доля звела обох на роботі у ДСНС. Два майори стали працювати в одній зміні. Разом були на виклику й 10 квітня. Розбирали завали після чергового «прильоту» по аеропорту Дніпра. Далі раптова повітряна тривога і сильний вибух.

#Ігор+Євгенія: «рятівне» кохання, коли разом і на пожежах, і під ворожими ракетними ударами

В епіцентрі ракетного удару опинилися шість надзвичайників. Серед них – Ігор та Євгенія. Усі отримали поранення. Прес-офіцерці дісталося найбільше. Її суджений отримав осколкові поранення ніг. Як тільки виписався з лікарні, одразу вирушив до коханої. Цілодобово чергував біля неї у реанімації. Там пара одружилася.

«Ми побралися тихо, без зайвого галасу та свідків. Коли Женя одужає, тоді вже влаштуємо свято. Будуть гості, вінчання у церкві», – розповів Ігор.

Вже у статусі дружини Женя поїхала на реабілітацію до Німеччини. Лікарі обережно кажуть, що для одужання потрібен час і терпіння.

Ігор повернувся до роботи. Отримав нове спорядження, техніку. Як і раніше, керує черговою зміною. Запевняє, у повній бойовій готовності до викликів. Їх за добу може бути до десятка.

«Війна багато змінила. Найперше, цінності. Речі, які раніше були буденністю, тепер особливі. Спокійно поспати, зустрітися з друзями, пройтися парком, – сказав працівник ДСНС. – Й робота стала іншою. Додалася ліквідація наслідків ворожих ракетних ударів. Коли бачиш завдані руйнування, відчуваєш лють і ненависть до ворога». 

#Ігор+Євгенія: «рятівне» кохання, коли разом і на пожежах, і під ворожими ракетними ударами

За 12 років у професії Ігор врятував сотні людей. У 2020 році їздив ліквідовувати  одну із найбільших лісових пожеж за всю історію України. Вона тривала приблизно місяць. Палали ліси у Чорнобильській зоні.

«Попри все найскладніші виклики для мене, коли доводиться рятувати дітей. Вони найбільше залишаються в пам’яті. І зараз, наприклад, пам’ятаю хлопчика, рука якого застрягла у м’ясорубці», –  згадує рятувальник.

#Ігор+Євгенія: «рятівне» кохання, коли разом і на пожежах, і під ворожими ракетними ударами

На питання, що буде робити після перемоги, Ігор відповідає: танцюватиме. Обов’язково з коханою Євгенією. 

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: