Skip to content

Документи, які підтверджують призначення Корбана керівником штабу ради оборони Дніпра

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

Документи, які підтверджують призначення Корбана керівником штабу ради оборони Дніпра

Скандал з позбавленням громадянства голови штабу тероборони Дніпра Геннадія Корбана не вщухає. Деякі ЗМІ почали розповсюджувати неправдиву інформацію стосовно цієї справи. Тому пресслужба Дніпровської міської ради звернулася до представників українських та міжнародних медіа з офіційною заявою.

В офіційному зверненні йдеться про те, що недостовірна інформація почала з’являтися на певних проросійських ресурсах, а саме: dsnews.ua, patrioty.org.ua, d1.ua, apostrophe.ua. Варто зазначити, що діяльність деяких з них пов’язують з дніпровським бізнесменом Олександром Петровським (Нариком).

У свою чергу, у міськраді надали офіційні документи, що підтверджують призначення Геннадія Корбана керівником штабу ради оборони міста Дніпра:

  • Розпорядження Дніпровського міського голови від 28.02.2022;
  • Витяг з наказу міністра оборони України від 19.05.2022, де Геннадія Корбана нагороджують відзнакою саме як керівника штабу ради оборони міста;
Документи, які підтверджують призначення Корбана керівником штабу ради оборони Дніпра
  • Відповідь для ЗМІ від начальника Регіонального управління сил ТрО «Схід» полковника Валерія Курача.

«Ще раз просимо ЗМІ не розповсюджувати фейкову інформацію від проросійських джерел! Також вимагаємо спростування наявної неправдивої інформації. Інакше подібні публікації оскаржуватимуться у судовому порядку», – йдеться у повідомленні.

Також нагадаємо, що відомий політолог Олександр Кочетков вважає позбавлення Геннадія Корбана громадянства України публічною погрозою і попередженням. Також він висловив думку, що тут не обійшлося без втручання кримінального авторитету «Наріка» Олександра Петровського, який незаконно виїхав за кордон

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Новини політики Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Поділитися: