Skip to content

Американська конгресвумен Вікторія Спартц відреагувала на скандал із Геннадієм Корбаном

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Документи, які підтверджують призначення Корбана керівником штабу ради оборони Дніпра

Після позбавлення голови штабу оборони Дніпропетровської області Геннадія Корбана українського громадянства та відмови йому на в’їзд у країну на це відреагувала американська конгресумен Вікторія Спартц, передає кореспондент «Наше місто».

Також вона вимагає встановити жорсткий контроль з боку Заходу за використанням військової допомоги, яка передається Україні.

«Сполучені Штати посилають серйозну зброю до країни, де є реальна загроза саботажу. Знаючи це, чому ми продовжуємо передавати нашу зброю на кордоні з Польщею, не перевіряючи, чи її доставлять за призначенням?», – заявляє Спартц.

Нагадаємо, український громадсько-політичний діяч, лідер «Правого сектору» у 2013-2015 роках Дмитро Ярош назвав інформацію про позбавлення громадянства Геннадія Корбана ударом по єдності нашого народу у війні з росією. Висловився з цього приводу і відомий український журналіст Юрій Бутусов. Відомий політолог Олександр Кочетков вважає, що це публічна погроза і попередження Геннадію Корбану. За його словами, позбавити Корбана громадянства – те саме, що здати Дніпро росії.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: