У Дніпрі погодили черговий етап інвестпрограми з підвищення енергоефективності в бюджетних установах міста

Редакция "Наше мiсто"
    -
У Дніпрі погодили черговий етап інвестпрограми

Дніпровська міська рада погодила договори по реалізації чергового етапу інвестиційної програми з підвищення енергоефективності в бюджетних установах міста.

Депутати Дніпра під час засідання чергової 62-ї сесії міськради затвердили підписані договори з Європейським банком реконструкції та розвитку на фінансування чергових етапів інвестиційної програми з підвищення енергоефективності в бюджетних установах міста із впровадженням енергетичного перформанс-контракту.

Напередодні Дніпровська міська рада, завдяки домовленості міського голови Бориса Філатова з Європейським банком реконструкції та розвитку, підписала договори щодо термомодернізації 98 бюджетних установ та закладів міста. Це – 25 млн. євро кредитних коштів, які дозволять підвищити енергоефективність 66 дитячих садочків, 28 шкіл та 4 медичних закладів. Строк погашення кредиту складатиме 13 років з трирічною відстрочкою погашення основної суми. За умовами договору, погашення кредиту буде забезпечено за рахунок коштів, які будуть зекономлені міською радою після впровадження енергоефективних заходів на визначених об’єктах. Передбачається, що оновлені заклади економитимуть щонайменше 30% енергоресурсів.

Нагадаємо, нині закінчується перший етап програми, до якого потрапили понад 80 закладів освіти. У частині з них проведена повна термомодернізація з утепленням фасадів, покрівлі, заміною вікон та дверей, проведенням інженерних робіт для економії енергоресурсів. А на іншій частині об’єктів – лише інженерні роботи.

У Дніпрі погодили черговий етап інвестпрограми
Поделиться: