Заява міської ради Дніпра щодо ситуації зі зруйнованою скульптурою «Дніпрові хвилі»

Ростик Петровский
    -
Заява міської ради Дніпра щодо ситуації зі зруйнованою скульптурою «Дніпрові хвилі». Новости Днепра

Мерія Дніпра поділяє суспільне обурення через знищення відомої абстрактної скульптури «Дніпрові хвилі». За останній час ми отримали чимало повідомлень від містян стосовно цього інциденту – зокрема, зі звинуваченнями на адресу муніципалітету.

"Это акт вандализма", - в Днепре уничтожили скульптуру "Днепровские волны". Новости ДнепраВарто розуміти, що роками скульптура «Дніпрові хвилі» перебувала у власності Південного машинобудівного заводу та розташовувалася на землі, що належить державі, а не місту.
Рішення про її руйнування ухвалювало керівництво заводу. Роботи виконував підрядник, котрий стверджує, що його найняв Південмаш.
Мерія Дніпра розцінює такі дії як вандалізм і спотворення культурної спадщини міста. За дорученням міського голови Бориса Філатова муніципалітет звертатиметься до обласної прокуратури з проханням розібратися, чому з монументом вчинили так ганебно.
На думку мера Дніпра, подібне ставлення до архітектурних пам’яток завдає потужного удару по іміджу будь-якого забудовника. Тож існує велика вірогідність, що подальші спроби таких бізнесменів отримати земельні ділянки у Дніпрі будуть безуспішними. Муніципалітет не веде справ із забудовниками, репутація яких заплямована.
Нині на місці розбитої скульптури працюють правоохоронці. Зі свого боку мерія Дніпра робить усе, щоб виправити ситуацію з «Дніпровими хвилями».

Поделиться: