Skip to content

ІНТЕРПАЙП забезпечив літньою військовою формою мобілізованих співробітників

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

ІНТЕРПАЙП забезпечив літньою військовою формою мобілізованих співробітників

Кожен восьмий чоловік з п’яти підприємств ІНТЕРПАЙП зараз боронить країну у лавах ЗСУ, Нацгвардії та ТрО. Наразі 840 працівників змінили цивільну професію на військову: стали піхотинцями, розвідниками, танкістами, артилеристами, ремонтують зруйновані дороги, виявляють ДРГ, відновлюють зв’язок, підвозять на позиції боєприпаси, охороняють мости, збивають ворожі ракети.

Та попри вимушену зміну професії всі вони залишаються співробітниками ІНТЕРПАЙП і з першого дня війни компанія надає кожному адресну допомогу: за потреби доукомплектовує амуніцією, забезпечує медикаментами, їжею, раціями, генераторами, оптикою, інструментами, запчастинами та іншими необхідними речами.

Важлива частина амуніції – військова форма, її потребує майже кожний мобілізований співробітник компанії. Для одних це резервний комплект, у важких бойових умовах мати такий важливо, особливо влітку, для інших – основний. Літню форму отримують всі мобілізовані робітники, які її потребують, незалежно від частини, професії чи обсягу попередньої допомоги. На кожного – один комплект: тактична сорочка та штани.

«Ми надаємо мобілізованим співробітникам компанії адресну допомогу. Рівень забезпечення у кожної військової частини різний: хтось із наших колег потребує повного комплекту обмундирування, а інші –  лише деяких елементів. На літню форму та тактичні кросівки було найбільше заявок. Тож ми доклали чимало зусиль, аби придбати якісне взуття та одяг необхідного забарвлення. Із формою було найскладніше. Ні в Україні, ні в Європі, де придбали більшу частину амуніції – берці та кросівки, тактичні рукавички та окуляри, розвантажувальні жилети, шоломи тощо – форми знайти не вдалось. Тому невелику частину відшили у локальних підрядників, аби закрити найгострішу потребу. А основну частину – 600 комплектів – придбали в Америці, звідки доправили літаком та фурою», – розповіла директорка з комунікацій ІНТЕРПАЙП та очільниця корпоративного штабу допомоги мобілізованим співробітникам Людмила Новак.

ІНТЕРПАЙП забезпечив літньою військовою формою мобілізованих співробітників

Разом із військовою формою корпоративний штаб допомоги мобілізованим співробітникам отримав по 400 рюкзаків та спальників. Протягом поточного тижня менеджери формують посилки для військових та розпочинають закупівлі зимової амуніції.

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: 

Поделиться: