
Невідомі аферисти вирішили виманити у голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентина Резніченка кругленьку суму за допомогою шантажу. Шахраї написали йому у приватні повідомлення і розповіли, що мають відеокомпромат на губернатора, який ще ніхто не бачив. Тому запропонували викупити його. Однак у них нічого не вишло. Про це повідомив сам Резніченко у своему Telegram-каналі.
«У той час, коли реально кожен з нас робить те, що може… коли ніхто не рахує, скільки всього зробив без зайвого піару…
Як каже мій друг Борис Філатов — «мразі»…
Учора отримав таке повідомлення ( скрін вище)
Надіслали відео. Двома мовами. Старалися для західних посольств…
Гидко…
Коментувати та виправдовуватися не буду. Платити здирникам не буду.Тож чекаємо на повну версію на YouTube-каналах країни :))
Ніяких заяв до правоохоронців показово робити не буду. Якщо вони хочуть — хай перевіряють.
Вражають перельоти чартерами та порцеляна:)) Повеселили усіх, хто мене добре знає.
А поки неділя — можна трохи часу приділити спорту та собакам (до речі, чому у трейлер потрапила тільки одна Хара)», — написав губернатор.

Раніше ми розповідали, як аферисти з Дніпра прикривались іменем голови Миколаївської ОВА Віталія Кіма і обманювали людей на гроші.
Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра
Метки: Валентин Резниченко